bekleyiniz

Poşet

Poşet hakkında daha fazla bilgi edinin

Poşet

Plastik poşet veya naylon poşet dediğimiz ürünler alçak yoğunluktaki polietilen hammaddenin kullanılması ile üretilmektedir. Poşetler Orijinal granül hammadde ile özel makinalar da işlenerek rulo film haline getirilmektedir ve sonrasında ise 60 cm eninde baskı poşet makinaların da firmalara, şirketlere, kurumlara özel hazırlanan klişeler ile basım yapılmaktadır. Baskı sonrasında ise kesme işlemi yapılan poşetler istenilen ebat ve şekile göre hazırlanmaktadır. Daha sonrada paketleme uygulaması yapılıp siparişler tamamlanmaktadır.

El geçmeli Baskılı Poşet Nedir?
Sadece bir elin geçebileceği tutamak bulunması nedeni ile el geçmeli poşet olarak adlandırılmaktadır. Genelde en sık tercih edilen ve kullanılan alanları mağazalar, butikler, kırtasiyeler, ayakkabı satan işletmeler olduğu gibi sayamadığımız bir çok alanda tercih edilmektedir. El geçmeli poşet boyutları 20*30 cm. ile 60*70 arasındadır. Poşetin ön ve arka yüzüne iki farklı baskı uygulanabilmektedir.
Firmamızın üretmiş olduğu el geçmeli baskılı poşetler hali hazırda yoğun olarak Türkiye’den her ilden talep görmektedir. El Geçmeli poşet gönderimizide tüm illere ve ilçelere bulunmaktadır. İstanbul içinde kendi araçlarımız diğer tüm iller, ilçeler ve semtler içinde kargo ile gönderim yapılmaktadır.

Atlet Tipi Model Poşetler
Atlet poşetler adındanda anlaşılacağı gibi Atlet şekline benzemektedir. Genel Atlet poşet modelleri 8-7-7*35 cm ile 50-15-15*70 cm ebatlarındadır. Bir çok alanda kullanımı uygun olan atlet poşetler hacmi ağır olan ürünlerin taşınmasında tercih edilmektedir. Yoğun kullanım yapıldığı bazı alanları saymak gerekirse pastaneler, cafeler, marketler diyebiliriz. Yine bunlar dışında onca farklı sektör ve işletmelerde atlet poşet kullanılmaktadır. MKD Ambalaj atlet poşetleri ülkemiz genelinde neredeyse her ilde kullanılmakta ve talep görmektedir. Atlet poşetler hakkında daha geniş ve detaylı bilgi poşet uzmanlarımızla dilediğiniz zaman bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Takviyeli Model Poşetler
Takviyeli poşet modelleri el geçmeli poşet görüntüsü ile aynıdır. Aralarından fark ise takviyeli poşetlerde el geçme yerine takviye malzeme yerleştirilere üretilmesidir. Bu nedenle adı takviyeli poşet olarak adlandırılmaktadır. Takviyeli poşetlerin amacı daha hacimli ve ağır yüklerin taşınması için poşetlerdeki dayanıklılığın artırılmasıdır. Takviyeli poşetler körüklü veya körüksüz olarak talebe göre üreilmektedir. 20*30 cm ,60*70 arasında boyutlarda üretilmektedir. Çift tarafına iki farklı baskı uygulanabilmektedir.
Baskılı Poşet Nedir? sorusunda yazımızda sizlere cevap vermeye çalıştık. Poşet tecrübemiz uzun yıllardır bulunmakta ve her sektörden bugüne kadar binlerce firmaya ve işletmeye poşet üretmiş bulunmaktayız. Baskılı poşetler hakkında bilmek istedikleriniz ve öğrenmek istediklerinizi yazımız içinde bulamadıysanız lütfen ekiplerimiz ve uzmanlarımızla hemen iletişim kurabilirsiniz. Tüm müşterilerimizin bilgi almak hakkına sahip olduğunun farkında olan MKD Ambalaj baskılı poşet firması daima güvenebileceğiniz ve gönül rahatlığı ile sipariş verebileceğiniz firmadır. Sizler için en iyi kalitede baskılı poşetleri daima en uygun fiyatlarla üretmeye dün olduğu gibi bugünde devam edeceğiz.

8+
2000+
3000
YUKARI