bekleyiniz

Hakkımızda

Bizi daha yakından tanıyın

Firmamız 2011 yılında M. Kağan DEMİRBAĞ ve A. Doğan DEMİRBAĞ tarafından kurulmuştur. Ambalaj ürünleri toptan alım satımı ile başladığı sektöre siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda imalatını yapmakta olduğumuz ofset kutu, koli (oluklu mukavva) kese kağıdı ve poşet grubunu bünyesine ekleyerek faaliyetine devam etmektedir. 2016 yılında firmamız aynı ilçe sınırları içerisinde sizlere daha iyi hizmet verebilmek için perakende mağazamızı yenileyerek hizmetinize sunmuştur.

Firmamız müşteri memnuniyetine verdiği önem, personeline sağladığı eğitim, ürün kalitesinden ödün vermeksizin ulaştığı verimlilik ile TOPLAM BAŞARI ilkesini benimsemiştir.

Firmamız kurulduğu günden bugüne ve daima güler yüzlü, güven anlayışımızı kaybetmeden, kaliteden ödün vermeden çözüm odaklı hizmet etmeyi kendimize hedef almışızdır. Konusunda uzman ve lider kuruluşlar sayesinde müşterilerinin beklentilerini en üst kalitede karşılamanın yanında fiyat ve süre avantajlarıyla çağın en önemli gereksinimini de müşterilerine sunmak MKD’yi belki de diğer rakiplerinden ayıran en önemli özelliklerinden biridir ve öyle kalmaya devam edecektir. MKD REKLAM VE AMBALAJ kurulduğu günden itibaren aynı güler yüzle ve heyecanla sizlerin takdirini kazanmaya devam edecektir.
Saygılar, Sevgiler.

Değerlerimiz

Dürüstlük

Yasalara saygı

İnsan odaklılık

Müşteri memnuniyeti

Yenilikçilik

Kaliteli (Uluslar arası standartlarda) hizmet

Çevrecilik

Çevre Politikamız

Çevre ile ilgili tüm yerel ve ulusal kanun ve yönetmeliklere uymak,

Faaliyetlerimiz sırasında oluşan atıklarımızı azaltıcı önlemler almak ve sürekli iyileştirmeler yapmak, oluşan atıkların ise yasaların öngördüğü şekilde bertarafını veya geri kazanımını sağlamak,

Çevre boyutlarını saptamak, amaç ve hedefleri belirlerken bunları göz önünde bulundurmak,

Çalışanlarımızı Çevre Yönetim Sistemi konusunda eğitmek,

Çevreye uyumlu ürünler kullanmak ve tedarikçileri belirlerken bu kriteri göz önünde bulundurmak,

Doğal kaynak kullanımını azaltmak ve mümkün olduğunca tekrar kullanılabilir ve geri dönüştürülebilir materyallerin tüketimine yönelmek,

Acil durum risklerini azaltmaya çalışmaktır.


8+
2000+
3000
YUKARI